top of page
lunge press zoom.jpg

ONLINE SPOLUPRÁCE

Program pro ty, kteří bydlíte daleko od mého působiště.

Jedná se o tréninky digitální cestou, která nese výhody hlavně ve volnosti a svobodě. Pokud máš vůli, disciplínu a hlavně chuť, tak můžeš získat skvělé výsledky a hodně vědomostí. S touto variantou jsem začal teprve nedávno, a to proto, že je k tomu z mého pohledu potřeba opravdu mnoho osobních zkušeností s trénováním. Takže žádný univerzální program pro všechny, nýbrž zcela individuální přístup. Je zde velmi důležitá tvá zpětná vazba a aktivní spolupráce. Také je nutné projít diagnostikou pohybového aparátu a absolvování 2-3 osobních lekcí pro ukázaní techniky a principů programu. Každý týden mi posíláš report (pocity, výsledky, bolesti apod…) a na základě toho operativně plánujeme další tréninky.

  • zahrnuje kompletní poradenství výživy a suplementace

  • detailní analýza techniky a provedení cviků

  • individuální tréninkový program dle cíle a možností

  • neomezená komunikace přes Whats app nebo email

  • reporty na týdenní bázi formou videí nebo emailu

TVORBA TRÉNINKOVÉHO PLÁNU

Jedná se o sestavení tréninkového plánu na míru podle cíle. Vyplníš mi dotazník, který ti pošlu, pak si zavoláme přes Skype, řekneme si podstatné věci a na základě těchto vstupů ti vytvořím komplexní program s instruktážními videi, popisem a manuálem, jak s programem pracovat. Jednou za týden probíhá online konzultace, kde mi sdělíš své pocity, progres, případné bolesti či nespokojenost.

*pokud je to možné, je vhodné se potkat osobně a provést diagnostiku pohybového aparátu

Gym Tools
povídání úsměv.jpg

ONLINE KONZULTACE

Pokud máš otázky, chceš se něco dozvědět, naučit se, nasměrovat k cíli, nebo chceš prostě jen probrat trénink či stravu a získat nějaká doporučení, pak je pro tebe tato konzultace stav ideál. Celých 60 minut jsem jen tvůj.

*konzultace probíhá přes Skype, v případě jiné aplikace mi zkus napsat

ONLINE KOUČINK: Services
Laptop and Phone

ONLINE KOUČINK

PROFESIONÁLNÍ TRÉNINK I NA DÁLKU

bottom of page