top of page
REFERENCE: Testimonials
Strong Man

REFERENCE

TRÉNUJ PRO VÝSLEDKY

REFERENCE: Testimonials
transformace

Cca před 13ti lety jsem začal chodit do fitka s představou, že se ze mne po třech měsících cvičení a pití mega-nano-ultra nápojů z těch nejlepších eshopu stane Arnold, a že to bude jednoduché jako facka. Samozřejmě opak byl pravdou. Technika špatně, jídlo špatně a co hlavní, tak docházka. Po nějakém čase jsem uviděl post od Kuby, že hledá nové klienty. Také jsem věděl, že problematiku studuje a věnuje tomu veškerý volný čas. Kuba mě vedl krůček po krůčku, kilem za kilem k tomu, jak správně držet cvičební nástroj, jak provést správný dřep, co jíst, a hlavně motivovat k pravidelné docházce. Dělám to proto, že se cítím dobře. Vypnu hlavu z ne lehké práce, kdy pracuji s lidmi. Dobře spím, dobře vstávám…a estetika nebo síla? To už je pouze třešnička na dortu. Ze své práce mám rád, když je člověk nebo služba profesionální. což Kuba je…a je na 100 %. Pokud člověk chce, dokáže vše. U mne to bylo jen odhodlání a Kuba je ten, který mě v tom profesionálně vede.

Robert

REFERENCE: Testimonials

K Jakubovi jsem se dostal skrz mou ženu, která mi k němu darovala poukaz na 10 lekcí. Jakubovo vedení a způsob tréninku mě zaujal natolik, že jsem aktuálně téměř o 30 kg lehčí. Dodnes s Jakubem spolupracuji a mohu ho jedině doporučit. Je to člověk na svém místě a opravdu ví, co dělá.

Roman

transformace
REFERENCE: Testimonials
pribeh-meho-tatky-lecba-bez-lekaru.jpg

Skoro rok po trénování s kondičním trenérem Jakubem Gasmanem jsme objevili na internetu jeho stránku a tak bychom mu do ní chtěli přispět touto „zpovědí“. Byli jsme, tehdy ještě budoucím zeťákem, přesvědčeni, abychom do svého životního stylu přidali více cíleného pohybu k vylepšení naší kondice. Chodit do práce a zpět pěšky nestačí a rekreační jízda na kole nebo rekreační sjezdové lyžování nic neřeší a je potřeba něco udělat s kondicí ve fitku pod odborným dohledem. Ujal se nás ve Frýdku Místku sympatický a vždy vystylingovaný trenér Jakub. Osobně jsem tomu zpočátku dlouhého trvání nedával, protože tělocvičnám a jejich mučícím zařízením jsem se na školách spíše vyhýbal v duchu písně: „Švédská bedna není můj kamarád.“ Spoléhal jsem na to, že moje žena je natolik časově a pracovně vytížená, že ji ten zápal postupně přejde a tak se i já dobrovolně přestanu „týrat“. Ale to jsem se přepočítal. Moji ženu trénování hned zaujalo a oproti mně dosahovala hned od počátku jasně vyšší úroveň. A já nechtěl být tím, kdo to vzdal. Z počátku jsem si tři dny po fitku připadal, že jsem byl zmlácen a že dokonce do mě snad někdo musel kopat. Ale postupně se tělo dokázalo zregenerovat do druhého dne a mohl jsem do práce zase chodit pěšky. Dokonce jsme intenzitu dojíždění do fitka zvýšili z 1x na 2x týdně. Myslel jsem, že časem budu opakováním jednotlivé cviky zvládat lehčeji a pak to bude aspoň trochu zábava. A zase jsem se přepočítal. Trenér nenápadně a podle mě, „zákeřně“ mění cvičební nářadí za náročnější, že ke konci lekce hypnotizujeme nástěnné hodiny, kdy tomu už bude konec. Na rozdíl od ostatních trénujících se u mě žádné endorfiny nedostavují. Snad jen blažený pocit, když se pomalu a opatrně nasoukám do auta a pustím na sebe klimatizaci. To je blaho. Ale výsledky se asi dostavují. Před cvičením, kdy bylo fitko ještě tabu, tak se mé ženě nelíbil hrb na mých zádech a shrbená postava. Ale teď, po necelém roce posilování zad zaregistrovala, že hrb se ztratil. Já si na záda nevidím, tak nevím, ale doufám, že to tak je.

Radovan a Bohdana Dušovi z Ostravy

Na první hodině jsem zjistila, že neumím při cvičení správně dýchat, nikdy bych neřekla, jak je to důležité. Teď už to vím!! Cvičení pod dohledem Kuby splňuje veškeré mé představy individuálního cvičení. Vždy cvičí se mnou, opravuje mě (to je nesmírně důležité, pokud chcete dělat cviky správně) a já vidím výsledek (skvělé protažení, kompletní zpevnění postavy, lepší nálada). Takže neváhejte a jděte do toho, dokud má Kuba ještě kapacitu! Děkuji.

Denisa

Collage 2021-08-03 12_34_44.jpg
bottom of page