top of page
DSC01434_edited.jpg

SÍLA A KONDICE

Dostaň své tělo pod kontrolu a minimalizuj možnost zranění posílením svalů, kostí a kloubů. Silový trénink není o zvedání nesmyslu (čti obrovské váhy) ze země, je primárně o práci pod napětím v určitých pohybových vzorech na základě určeného cíle (získat kondici, odstranit slabiny a bolesti, zlepšit kontrolu v určitém rozsahu pohybu…) a přesně daného individuálního programu na míru. Teprve pak se budeš cítit silný a zdravý. Kvalita pohybu je zde absolutní priorita a pro nejefektivnější spolupráci je potřeba provést diagnostiku pohybového aparátu.

(P)REHABILITACE A KOMPENZACE

Jedná se o prevenci, rehabilitaci po operaci či zranění. Záměrem je odstranění chronických bolestivých stavů, ať už se jedná o mnohdy problematickou bederní páteř, kolena, kyčle, lokty anebo ramena. Pro začátek vhodné také pro ty, kteří jste se 20 let nehýbali a chcete začít makat. Tato náprava slouží k odstranění pohybových omezení, svalových dysfunkcí a dysbalancí, zvýšení síly a obecné kondice pro bezbolestné a snadné zvládání každodenních aktivit včetně sportu. Ke spolupráci je vždy nutné provést diagnostiku, díky které jsem schopen vytvořit efektivní tréninkový program dle aktuálního stavu tak, abys ho zvládl/a.

medvěd.jpg
AEnB2UrjXWVRize6-894DfX3Gkc7KsOu-qmbXvE4dkAv2q60rYUM31uPV-XoTrV2bVpaYHb0tDwxDUYq5b4AAoHVpAsdVhixsi7D

TRÉNINKY DĚTÍ

Individuálně vedený doplňkový trénink zábavnou formou dětem pomůže k lepší kontrole vlastního těla, posune jejich výkonnost ve sportu a hlavně minimalizuje pravděpodobnost zranění posílením svalů, kloubů i kostí. V rámci tréninku respektuji věk i dovednosti, současně myslím na rozvoj komplexní kondice, síly, jemné i hrubé motoriky a mentálního tréninku. Brzká specializace pro sport na děti klade velkou fyzickou zátěž, nemluvě o batohu plném knížek do školy, na kterou se mohou tímto tréninkem skvěle připravit a podpořit také psychomotorický vývoj i sebevědomí dítěte. Trénink začíná jednoduchými aktivitami pro správné naladění.

MAMINKY

Buď silná maminko! Silově-kondiční trénink pro tebe slouží jako prevence, minimalizace rizika zranění nebo komfortnější prožití celého prenatálního období. Nejedná se pouze o posílení a zdravotní stránku, ale také o předaní informací a učení, jak efektivně fungovat mimo tělocvičnu. Respektuji specifičnost, aktuální rozpoložení a individualitu každé maminky.

Young Mother and Baby

PŘEMĚNA POSTAVY

Nesmysly z klasických fitek ode mě nečekej, využívám vlastní systém tréninků osvědčený v praxi a ověřené metody pro maximální výsledky. Chceš spalovat tuk? Shodit nějaká kila? Nabrat svaly a být silnější? Pak je tento program právě pro tebe. Změna nebude za den, týden, a ani měsíc, nastane, jakmile začneš a budeš pravidelně trénovat. Žádná kouzelná tabletka ani zkratka neexistuje. Je to dřina, nepohodlí a chce to určitou dávku vůle a vytrvalosti. Během naší spolupráce budeme respektovat aktuální stav, zdraví, pohybové možnosti a zkrátka všechny faktory pro efektivní progres. V tréninku využívám převážně práci s vlastním tělem, kettlebell, činky, gymnastické kruhy, gumy a ´´za odměnu´´ stroje a kladky. Pro navázání spolupráce je vhodné absolvovat diagnostiku pohybového aparátu.

TRÉNINKOVÉ PROGRAMY

VHODNÉ PRO JAKÉKOLIV VĚKOVÉ A VÝKONNOSTNÍ SKUPINY

Tréninkové programy: Services
DSC01693-2_edited.jpg

pro jednoho

1.200 Kč / hodina

8.000 Kč / 10 lekcí

kruhy top position.jpg

pro
dva

2.000 Kč / hodina

14.000 Kč / 10 lekcí

CENY

Ceny nezahrnují vstup do tělocvičny.

Diagnostika pohybového aparátu není součástí ceny lekcí.

Ceny tréninků

*Platnost balíčků na 10 lekcí je 2 měsíce. Zdravotní komplikace, dovolené i nečekané situace po informování a domluvě akceptuji.

**Zrušení lekce je možné nejpozději 16 hodin předem, jinak Vám lekce propadá. Životně neodkladné situace respektuji.

*** Vystavené dárkové poukazy mají platnost 12 měsíců od data přijaté platby. V případě nevyužití dárkový poukaz zaniká.

bottom of page