top of page
Smart Snacking

VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

CELOSTNÍ A HOLISTICKÝ PŘÍSTUP KE ZDRAVÍ

protokol-e-book-jakub-gasman-1.png

PROTOKOL NE/DIETA A BUDOVÁNÍ NÁVYKŮ

Každý jsme jiný, ale základní principy a postupy v oblasti stravování jsou použitelné pro většinu z nás. Pokud se jimi budeme řídit, a navíc si je přizpůsobíme svým vlastním potřebám, tomu, jak naše tělo na aplikaci těchto zásad reaguje, a jak na nich prospíváme, výsledky na sebe nenechají dlouho čekat. Pokud se chceš tedy naučit vnímat své tělo, a k tomu znát nebo mít k dispozici všechny důležité informace ohledně stravování, sepsané po dobu několika let na základě dlouhodobých, ale i nejnovějších studií, vlastních poznatků a zkušeností, je pro tebe stravovací protokol vhodnou volbou. Kromě obecně aplikovatelných informací zde najdeš i konkrétní příklady jídelníčků ve dnech s různým vytížením a aktivitami nebo bez nich, nebo také doporučení základní suplementace některých látek, které bývají v dnešní době i u nesportující populace velmi deficitní.

*doživotní aktualizace

VÝŽIVOVÁ DIAGNOSTIKA A KONZULTACE

Obsahuje analýzu aktuálních stravovacích návyků a měření tělesného složení. Zjistím tak tvé hlavní nedostatky a následně navrhnu řešení a potřebné úpravy ke splnění tvých cílů. Výchozím bodem pro diagnostiku je vyplněný formulář obsahující tvůj týdenní jídelníček, který ti zašlu před naší konzultací. Samotná konzultace je pak věnována návrhu nového jídelníčku, hlavním změnám a potřebným základům optimálního stravování. Výstupem z diagnostiky je návrh nového jídelníčku a tipy na rychlé recepty, kombinace potravin, edukační materiály i suplementace.

*Diagnostika je nutná pro další spolupráci v oblasti výživy
*V ceně je zahrnuta analýza aktuálního jídelníčku, návrh nového jídelníčku a měření tělesného složení

Herbal Remedies
Molecule

STRAVOVACÍ PLÁN NA MÍRU

Změna a budování stravovacích návyků probíhá postupně, malými krůčky, které jsou trvale udržitelné a vyhovují tvému dennímu režimu bez otravného vážení či počítání kalorií. V rámci nastavení respektuji rodinu, práci, sport, omezení, chuťové pohárky i časové možnosti. Prioritou je zlepšit tvé zdraví a pomoc ti plnit další cíle, jako je nabírání svalové hmoty, redukce váhy či lepší efektivita sportovní přípravy. Jedná se o projekt mezi mnou a tebou, ale musíš chápat, že to děláme hlavně pro tebe. Pro navázání spolupráce je nejprve potřeba udělat výživovou diagnostiku, abych znal stávající návyky, cíle i tělesné složení.

*výživová diagnostika není v ceně plánu

VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ: Services
bottom of page